Kultainen smaragdi-timanttiriipus 0,05ct
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisämitat 2,5x2,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi,kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
119,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 239,00 - Säästö -50,21%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173284 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,60 g |
| Pituus | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Leveys | 7,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


