Kultainen medaljonki
Pituus riipuslenkin kanssa
riipuslenkin sisämitat 5x3mm
Takaa myös sileä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi,kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
485,00Säästät jopa -46%
Hinta uutena 890,00 - Säästö -45,51%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173317 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | TopGold Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,87 g |
| Pituus | 3,70 cm / 37,00 mm |
| Leveys | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

