Hopeasormus kivellä 16 mm
Hopeinen sormus, jossa ovaalin muotoinen kirkas kivi. Sormuksen koko on 16 mm ja rungon leveys on 3-6 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L020910 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Golden Heart Korut Oy, Mäntsälä |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,50 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
Kysy tuotteesta
