Kohinoor kihlasormus 3,5m 21mm v.2014
Tästä voit vertaa hintaa:
https://www.kohinoor.fi/korut/kihla-3-5-mm-003-020-150/
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi,kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
430,00Säästät jopa -55%
Hinta uutena 949,00 - Säästö -54,69%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173332 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Valmistusvuosi | 2014 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,89 g |
| Halkaisija | 21,00 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


