E. Granitin Hopeinen riipus
Pituus riipuslenkin kanssa 31,85mm
Riipuslenkin sisämitat 4x4,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä. Pienet naarmut tai kulumat mahdollisia. |
| Suosikki |
39,20Säästät jopa -20%
Kultatukun hinta 49,00 Säästät 20,00
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0173334 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | E.Granit&Co |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 4,41 g |
| Pituus | 3,19 cm / 31,85 mm |
| Halkaisija | 6,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


