Kalevala koru näyttävä riipus-1254 1972 hopea
Kaunis ja näyttävä hopeinen suuri Kalevala korun riipus-1254 vuodelta 1972! Riipuksen halkaisija kiinteän lenkkiosan kanssa 50mm. Lenkin sisähalkaisija 2.5mm.
Aihe vanhasta korustosta.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Erittäin hyväkuntoinen |
| Suosikki |
104,00Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 130,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 190,00 - Säästö -45,26%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0159127 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala koru |
| Valmistusvuosi | 1972 |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 13,19 g |
| Halkaisija | 5,00 cm / 50,00 mm |
| Leveys | 4,50 cm / 45,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


