Kalevala koru hopeinen My Saaga kettuhela
Hopeinen My Saaga kettuhela! Lenkin halkaisija 7.16mm.
Sinun saagasi on juuri alkanut! Hela helalta se muotoutuu kokonaisuudeksi, joka kantaa nahkaisessa nauhassa sinulle tärkeitä hetkiä ja muistoja. Jokaisesta My SAAGA -keräilykorusta muodostuu juuri kantajansa näköinen
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Erinomaisen hyvässä kunnossa. |
| Suosikki |
44,00Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 55,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 80,00 - Säästö -45,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0166934 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala koru |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 2,85 g |
| Halkaisija | 9,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


