Kultainen kihlasormus kuvio 22-mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
260,00Säästät jopa -48%
Hinta uutena 500,00 - Säästö -48,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173347 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Jase-Korut Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,01 g |
| Halkaisija | 21,75 mm |
| Leveys | 3,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


