Kultainen kuviokihlasormus 17,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi,kunnostettu |
| Suosikki |
143,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 280,00 - Säästö -48,93%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173345 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | EE |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,10 g |
| Halkaisija | 17,50 mm |
| Leveys | 2,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


