Kultainen kihlasormus kuvio v.-97
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi,kunnostettu |
| Suosikki |
169,00Säästät jopa -44%
Hinta uutena 300,00 - Säästö -43,67%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173335 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Jase-Korut Oy |
| Valmistusvuosi | 1997 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,24 g |
| Halkaisija | 20,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


