Hopeinen papukaulaketju marinolukolla 10mm 43cm NT
Upea näyttävä hopeinen papukaulaketju marinolukolla!
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Uutta vastaavassa kunnossa. |
| Suosikki |
200,00Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 250,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 500,00 - Säästö -60,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0164187 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | NT |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 43,17 g |
| Pituus | 43,00 cm / 430,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

