Karl Laine Compro-sormus 16 hopea Kultakeskus Oy
Hämähäkin seitti aamukasteessa, roudan riipimät kivikot. Tyyni luonnon tarkkailu antoi pohjan korutaiteilija Karl Laineen luomistyölle. Laine jalosti luonnon herkkyyden ja voiman koruiksi luonnostelemalla, vapainta kädenliikettä etsien. Hän valmisti koruja aluksi pronssista, hopea astui kuvaan hiljalleen.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Erinomaisen hyvässä kunnossa. |
| Suosikki |
28,00Säästät jopa -44%
Kultatukun hinta 35,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 50,00 - Säästö -44,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0173326 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 1,74 g |
| Halkaisija | 16,00 mm |
| Leveys | 2,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

