Kultaiset korvakorut kirkkaat kivet
Pituus koukun kanssa
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uudet, kunnostettu |
| Suosikki |
347,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 680,00 - Säästö -48,97%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0173267 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Auran kultaseppä Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,70 g |
| Pituus | 3,50 cm / 35,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

