Kultainen panssariketju ontto 58,5cm 5mm
Onttoa ketjua
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kuin uusi, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
1 705,00Säästät jopa -51%
Hinta uutena 3 500,00 - Säästö -51,29%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0173493 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JKM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 13,85 g |
| Halkaisija | 58,50 cm / 585,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

