Kalevala koru Verkkoketju 40cm 3mm hopea
Kalevala korun hopeinen verkkoketju! Tummennettu.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Erinomaisen hyväkuntoinen. |
| Suosikki |
119,20Säästät jopa -57%
Kultatukun hinta 149,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 275,00 - Säästö -56,65%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0173316 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala koru |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 14,02 g |
| Pituus | 40,00 cm / 400,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


