Hopeinen käärmeketju, 43 cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jonkin verran kulumaa ketjussa |
| Suosikki |
24,00Säästät jopa -59%
Kultatukun hinta 30,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 58,00 - Säästö -58,62%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0153862 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | MK |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,03 g |
| Pituus | 43,00 cm / 430,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


