Hopeinen passariranneketju 21cm PJH
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä. Pienet naarmut tai kulumat mahdollisia. |
| Suosikki |
58,40Säästät jopa -71%
Kultatukun hinta 73,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 199,00 - Säästö -70,65%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0162418 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PJH |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 11,19 g |
| Pituus | 21,00 cm / 210,00 mm |
| Leveys | 5,43 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


