Hopeinen papuketju 81cm KJ
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Täysin ehjä, ei käytön tai kulumisen jälkiä. |
| Suosikki |
76,00Säästät jopa -62%
Kultatukun hinta 95,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 199,00 - Säästö -61,81%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0162411 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KJ |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 15,82 g |
| Pituus | 81,00 cm / 810,00 mm |
| Leveys | 3,27 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

