Kultainen ranneketju bismarck 19cm v.-75
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Täysin ehjä, ei käytön tai kulumisen jälkiä. |
| Suosikki |
1 299,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 2 599,00 - Säästö -50,02%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0165103 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Bismarck-Koru Oy |
| Valmistusvuosi | 1975 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 10,47 g |
| Pituus | 19,00 cm / 190,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


