kultainen figaroranneketju 19,5cm 2,68mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Täysin ehjä, ei käytön tai kulumisen jälkiä. |
| Suosikki |
332,00Säästät jopa -45%
Hinta uutena 599,00 - Säästö -44,57%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0167957 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | THR |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,54 g |
| Pituus | 19,50 cm / 195,00 mm |
| Leveys | 2,68 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


