Kultainen singapore ranneketju Ka 19cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
91,00
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0166086 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Ka |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,70 g |
| Pituus | 19,00 cm / 190,00 mm |
| Leveys | 1,45 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


