kultainen panssariranneketju laatalla 20cm EM
Upea kultainen ontto panssariranneketju.
Vuosileima sen verran kulunut pois ettei saa selvää.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu,uudenveroinen |
| Suosikki |
1 805,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 3 599,00 - Säästö -49,85%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0171363 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | EM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 14,54 g |
| Pituus | 20,00 cm / 200,00 mm |
| Leveys | 7,68 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


