Hopeinen medaljongi, koristeellinen
Lenkki 2 - 4 mm
Pituus ilman lenkkiä 29 mm
Leveys 20,85 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jonkin verran kulumaa |
| Suosikki |
23,20Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 29,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 58,00 - Säästö -60,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0173223 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,25 g |
| Pituus | 3,30 cm / 33,00 mm |
| Leveys | 2,09 cm / 20,85 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




