kultainen venetsia nilkkaketju 24cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
422,00Säästät jopa -47%
Hinta uutena 799,00 - Säästö -47,18%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0166090 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kellomiehet Oy |
| Valmistusvuosi | 1975 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,33 g |
| Pituus | 24,00 cm / 240,00 mm |
| Leveys | 1,29 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


