Kultainen ranneketju 21cm GHK
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
938,80
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0162089 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | GHK |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 7,51 g |
| Pituus | 21,00 cm / 210,00 mm |
| Leveys | 5,16 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


