Kultainen kihlasormus 20mm v.-2001 5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka kuin uusi,kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
485,00Säästät jopa -51%
Hinta uutena 980,00 - Säästö -50,51%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173349 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Esko Raitanen Oy |
| Valmistusvuosi | 2001 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,81 g |
| Halkaisija | 20,00 mm |
| Leveys | 5,00 cm / 50,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


