Kultainen ovaali hematiittiriipus
Riipuksen korkeus riipuslenkin kanssa 15mm ja leveys 6,5mm.
Riipuslenkin sisämitat 5 x 2mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uutta vastaava. |
| Suosikki |
75,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 150,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172294 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | UH |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,57 g |
| Pituus | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Leveys | 6,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

