18k kihlasormus 19,75mm GAB
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
389,00Säästät jopa -42%
Hinta uutena 670,00 - Säästö -41,94%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0165837 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | GAB |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 2,36 g |
| Halkaisija | 19,75 mm |
| Leveys | 3,88 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


