Kultainen panssariketju ontto 50cm 7mm
Onttoa panssaria
Hyvä kotelolukko varmuus-salvoilla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Uudenveroinen, kultasepän kunnostama |
| Suosikki |
3 950,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 7 900,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0173494 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | NT |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 33,39 g |
| Halkaisija | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


