Kultainen Finnfeelings riipus helmellä
Riipuksen korkeus riipuslenkin kanssa 9mm ja leveys 5,6mm.
Riipuslenkin sisämitat 2,5mm x 2,4mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uutta vastaava. |
| Suosikki |
42,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 84,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172303 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Finnfeelings Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,32 g |
| Pituus | 9,00 mm |
| Leveys | 5,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

