Liisa Vitali Pitsi-korvakorut koukulla
Liisa Vitalin suunnittelemat Pitsi-korvakorut.
Korvakorun pituus koukun kanssa 48mm ja leveys 16,4mm.
Kuvituskuvassa samanlaiset korvakorut.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uutta vastaava. |
| Suosikki |
69,00Säästät jopa -30%
Hinta uutena 99,00 - Säästö -30,30%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0173303 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 2,00 g |
| Pituus | 4,80 cm / 48,00 mm |
| Leveys | 1,64 cm / 16,40 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

