Hopeinen Kalevala Korun kummilusikka
Hopeinen Kalevala Korun kummilusikka.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | P020575 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Valmistusvuosi | 1997 |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 28,78 g |
| Pituus | 11,10 cm / 111,00 mm |
| Leveys | 3,10 cm / 31,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta



