Kalevalan Korun verkkoketju 44 cm pronssi
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z057849 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 11,74 g |
| Pituus | 44,00 cm / 440,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta


