Hopeinen rintaneula v.1964, design Elis Kauppi
Hopeinen rintaneula kuukivellä vuodelta 1964.
Rintaneulan pituus 60 mm ja leveys 10 mm.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K021089 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kupittaan Kulta Oy |
| Valmistusvuosi | 1964 |
| Pitoisuus | 813 |
| Paino | 3,44 g |
| Pituus | 6,00 cm / 60,00 mm |
| Leveys | 1,00 cm / 10,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta

