Jyhkeä kultainen tribaalisormus
Tämä miehekäs tribaalikuvioinen kultasormus on kokoa 21,5. Leveyttä sormuksella on mukavat 9mm.
Älä vain jää ilman!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F021322 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultatyö Tarnanen |
| Valmistusvuosi | 2008 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 9,02 g |
| Halkaisija | 21,50 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
Kysy tuotteesta

