Bismark kaulakoru pisara 42cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A022659 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kulta-Mäki Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,40 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta


