Kultainen Pisara Bismarck-kaulaketju 42cm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A022551 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistusvuosi | 1991 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,71 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
Kysy tuotteesta


