Kultainen Risti, sydän
Kultainen Risti, sydän
Kivi on granaatti ja se on kooltaan 5*4mm.
Riipuksen pituus 39mm on mitattu riipuslenkin kanssa.
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E023315 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,00 g |
| Pituus | 3,90 cm / 39,00 mm |
| Leveys | 2,20 cm / 22,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
Kysy tuotteesta


