Hopeinen zirkoniasormus
kiven halk.8mm
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L024255 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,14 g |
| Halkaisija | 19,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta

kiven halk.8mm
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L024255 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,14 g |
| Halkaisija | 19,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Järvenpää |
Kysy tuotteesta