Tapio Wirkkala Tähtitaivas-riipus, kullattua hopeaa
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
79,20Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 99,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 199,00 - Säästö -60,20%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0138469 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 6,58 g |
| Pituus | 5,20 cm / 52,00 mm |
| Leveys | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


