Hopeinen pieni rasia
Suloinen pieni hopearasia!
Leimoja löytyy muitakin kuin vain pitoisuusleima, mutta niiden merkitykselle ei ole tietoa.
Kunnostettu. Uudenveroinen!
Tuote on myyty
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0107349 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 6,28 g |
| Pituus | 2,80 cm / 28,00 mm |
| Leveys | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
Kysy tuotteesta



