Kultainen venetsia kaulaketju 45 cm 0.77 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
240,75Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 267,50 Säästät 10,00
Hinta uutena 440,00 - Säästö -45,28%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0120005 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,09 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 0,77 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

