Kultaiset korvakorut, hevosenpää
Kauniit kultaiset hevosenkenkä korvakorut, kengän sisällä hevosenpää.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
118,62Säästät jopa -46%
Kultatukun hinta 131,80 Säästät 10,00
Hinta uutena 218,00 - Säästö -45,59%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0140371 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | JP |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,03 g |
| Pituus | 9,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Hämeenlinna, Tavastila |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


