Palkki ranneketju 18cm
Erittäin hyväkuntoinen! Papukaijalukko saattaa olla vaihdettu uuteen.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Jos kyseessä ketju niin lukot, kivet ja istutukset ehjiä ei venymisen merkkejä. Jos kyseessä sormus niin kivet ja istutukset ehjiä.Pientä käytön tai kulumisen jälkeä, mutta erittäin hyväkuntoinen. Pronssikoruissa uutta vastaava. |
| Suosikki |
708,75Säästät jopa -34%
Kultatukun hinta 787,50 Säästät 10,00
Hinta uutena 1 070,00 - Säästö -33,76%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | B0148865 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Turun Kultatuote Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 6,30 g |
| Pituus | 18,00 cm / 180,00 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


