Koukkukorvakorut kirkkailla kivillä
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostetut, kuin uutta vastaava kunto! |
| Suosikki |
201,60Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 224,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 350,00 - Säästö -42,40%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0152514 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,75 g |
| Pituus | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

