Hopeinen ranneketju 20.5cm lev.3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
67,20Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 84,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 115,00 - Säästö -41,57%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0158235 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Osuuskunta Timanttiset |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 12,78 g |
| Pituus | 20,50 cm / 205,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


