Hopeasormus halk.17mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
55,20Säästät jopa -44%
Kultatukun hinta 69,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 98,00 - Säästö -43,67%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0160139 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 9,82 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta





