18k Filigraanikorvakorut kirkkain kivin
Tukeva lukitus
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, vastaa kuin uutta. |
| Suosikki |
233,28Säästät jopa -43%
Kultatukun hinta 259,20 Säästät 10,00
Hinta uutena 410,00 - Säästö -43,10%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0160311 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,60 g |
| Pituus | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

