18k Keltakultainen kuvioitu kihlasormus 17,45mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
279,90Säästät jopa -44%
Kultatukun hinta 311,00 Säästät 10,00
Hinta uutena 499,00 - Säästö -43,91%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0162266 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | EE |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,92 g |
| Halkaisija | 17,45 mm |
| Leveys | 2,55 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


