Kultainen Venetsia kaulaketju 60cm lev.2mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu Uudenveroinen! |
| Suosikki |
599,67Säästät jopa -29%
Kultatukun hinta 666,30 Säästät 10,00
Hinta uutena 850,00 - Säästö -29,45%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0164181 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,33 g |
| Pituus | 60,00 cm / 600,00 mm |
| Leveys | 2,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Järvenpää |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
